Натяжные потолки:
Профессиональный монтаж.
Лучшие цены. Огромный опыт.
Подробнее...
Рулонные шторы в Киеве.
Большой ассортимент.
Приятные цены. Звоните:
(044) 377-5-773
Дизайн квартир в Киеве.
Авторский надзор.
Большой опыт. Обращайтесь:
(044) 377-5-773
Комплексный ремонт квартир.
Выделенный менеджер.
Профессиональные строители.
Телефон: (044) 377-5-773
Карнизы с установкой.
Быстрый монтаж, качество.
Справки по телефону:
(044) 377-5-773
Ортопедичні матраци – термін експлуатації
23.08.2011 16:37

Те, що матраци потрібно регулярно міняти – незаперечний факт. Але мало хто дотримується цього правила і в результаті отримують безліч неприємних відчуттів. Починається все цілком нешкідливо, з легкого дискомфорту уві сні, який з часом стає все більше і більше. Потім до дискомфорту додається безсоння і болі в спині. Закінчується все розвитком захворювань хребта і хронічною втомою. Все це відбувається тому, що матраци з часом деформуються і вже не забезпечують правильного положення тіла під час відпочинку. Хребет постійно випробовує навантаження, м'язи тіла не розслабляються і відповідно організм не отримує повноцінного відпочинку. Деформації схильні всі конструкції без виключення, і ортопедичні матраси і звичайні. Різниця полягає тільки в тому, що ортопедична конструкція більш довгий час зберігає свої якості. Залежно від типу матраца і матеріалу, з якого він виготовлений визначається і його термін служби. Конструкції економ-класса можале використовувати без шкоди для організму приблизно близько 5 років, дорожчі ортопедичні матраци служать в середньому від 7 до 10 років. Найбільш якісними і довговічними з пружинних матраців вважаються конструкції на основі незалежного пружинного блоку, а з безпружинних – конструкції з штучних матеріалів. Але якщо вас цікавиш більше екологічність, чим довговічність, краще купити матрас з натуральних матеріалів, який можна спокійно експлуатувати близько 7 років. Але натуральні складові менш стійкі до навантажень і більш схильні деформації. Якщо вам потрібно купити матрац, в будь-який слушний час ви можете ознайомитися з широким асортиментом продукції різних виробників на сайті компанії Матролюкс Львів.

  В даний час, об'єми вітчизняного меблевого виробництва, в порівнянні з минулим десятиліттям, виросли у декілька разів. Вітчизняні виробники пропонують великий вибір меблів і її аксесуарів. Це і спальні гарнітури, стінки для вітальні, дитячі кімнати, ліжка з масиву, шафи-купе, дерев'яні ліжка. Приємно дивує різноманітність матраців, які пропонують покупцеві при підборі ліжка. На жаль, найчастіше покупець при виборі матраца більше схиляється у бік найменшої вартості, що є не тільки серйозною помилкою, але великою помилкою. Правильно підібраний ортопедичний матрац дозволить вам не тільки добре відпочити і відновити сили, але і сприяє запобіганню багатьом захворюванням опорно-рухової системи. Найбільшою перевагою користуються ортопедичні матраци. А взагалі, найправильніше підходити до вибору матраца виходячи з індивідуальних особливостей вашого організму.

При виготовленні меблів, виробники прагнуть створити не тільки красиві, але і функціональні меблі. Великий акцент робиться на якості меблів, її міцності і довговічності. У кожній сім'ї напевно знайдуться дерев'яні ліжка або комоди, що служили ще нашим прадідам, а зараз продовжують служити нам. Ліжка з масиву, стінки для вітальні і спальні гарнітури з твердих порід дерева, якраз належать до меблевих «довгожителів». Вартість на стінки для вітальні і спальні гарнітури складається від кількості предметів в комплекті, а також виду матеріалу, з якого вони виготовлені. Так наприклад, ліжка з масиву сосни коштуватимуть дешевше, ніж ліжка з масиву буку. Продаж ліжок і інших предметів меблів може здійснюватися в кредит або по спеціальних пропозиціях, з використанням дисконтних карт і накопичувальній системі знижок.

 

Не нашли нужной информации? Воспользуйтесь прямым поиском в рекламе GOOGLE чтобы перейти на интересующие вас объявления!

 

Если вам нужно раскрутить сайт в интернете, то обращайтесь в Робомикс

НПИ “БудПроектИндустрия”
г.Киев, Чоколовский бульвар, 13
тел. (044) 377-5-773
СТАТЬИ

Статьи на сайте


Оригианльные натяжные потолки (044) 377-5-773


Наш адрес в виде QR-кода

Яндекс.Метрика