Натяжные потолки:
Профессиональный монтаж.
Лучшие цены. Огромный опыт.
Подробнее...
Рулонные шторы в Киеве.
Большой ассортимент.
Приятные цены. Звоните:
(044) 377-5-773
Дизайн квартир в Киеве.
Авторский надзор.
Большой опыт. Обращайтесь:
(044) 377-5-773
Комплексный ремонт квартир.
Выделенный менеджер.
Профессиональные строители.
Телефон: (044) 377-5-773
Карнизы с установкой.
Быстрый монтаж, качество.
Справки по телефону:
(044) 377-5-773
Вибір офісних меблів
11.12.2011 23:15

Не слід думати, що на роботі можна думати тільки про роботу і ніколи не розслаблятися. А що може розслабити краще, ніж м'які офісні меблі? Вони допоможуть й іміджу вашої компанії, особливо якщо впишуться в загальну обстановку і не будуть порушувати стилю вашого інтер'єру. Які можна вибрати офісні м'які меблі? Звичайно, якісні!

Вибираючи крісла та дивани, зверніть увагу на виробника. Російські виробники зазвичай орієнтуються на середній клас покупців, і при бажанні підвищити рівень цих меблів окремо варто замовити якісне складання, обшивку з хороших тканин або шкіри, інкрустацію та імпортну фурнітуру. Або відразу подивитися якісні меблі європейських виробників. М'які меблі в Європі виробляють практично всі країни, при цьому саму дорогу і якісну роблять в Італії, Іспанія та Німеччина постачають більш демократичні варіанти, а скандинавські країни - меблі, яка виглядає строгою, ділової та позбавленої надмірностей. Для іміджу російської компанії це не завжди добре, але зате гарантовано зручно і енергономічно.

Виробляються офісні меблі  прямо в столиці з імпортних безпечних матеріалів і високоякісних компонентів. Куди будуть потрібні елементи м'яких офісних меблів? У першу чергу до кабінету керівника, який повинен буде прийняти віп-клієнта на відповідному рівні. У зону "ресепшн", де клієнти чекають прийому співробітниками, можливо, ще кілька місць, де йде робота з клієнтом. Якщо на фірмі піклуються про відпочинок своїх співробітників, то такі меблі може бути доречна в кімнаті релаксації, обідньої і т.п.

Врахуйте, що будь-який клієнт обов'язково буде звертати увагу на обстановку в офісі і навколо нього, тому якість меблів, у тому числі м'якою, відіграє дуже важливу роль. Меблі від якісного виробника говорить про гарний дохід фірми, про доброзичливе ставлення до клієнтів і партнерів. Така фірма вселяє довіру і говорить про надійність, тут хочеться укласти контракт. Навпаки, навіть при дуже хороших і вигідних умовах погана меблі можуть вселити підозра, що ви, образно кажучи, пускаєте "пил в очі" і намагаєтеся видати положення своєї фірми краще, ніж воно є насправді. Будьте впевнені, це помітить навіть клієнт із низьким рівнем доходу, а не тільки "віп".

Тому вкладення в гарні якісну меблі - це вкладення в репутацію і, в кінцевому підсумку, в довіру і прибуток.

Спонсор даної публікації www.all-mebli.com магазин меблів

 

Не нашли нужной информации? Воспользуйтесь прямым поиском в рекламе GOOGLE чтобы перейти на интересующие вас объявления!

 

Если вам нужно раскрутить сайт в интернете, то обращайтесь в Робомикс

НПИ “БудПроектИндустрия”
г.Киев, Чоколовский бульвар, 13
тел. (044) 377-5-773
СТАТЬИ

Статьи на сайте


Оригианльные натяжные потолки (044) 377-5-773


Наш адрес в виде QR-кода

Яндекс.Метрика